witamy

Dodano: 30.03.2012r

Jak Państwo widzicie zmieniliśmy wizerunek strony jaz.pl. Staraliśmy się aby strona była jak najbardziej czytelna i mamy nadzieję, że udało nam się to osiągnąć. Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Dodano: 19.04.2011r

Chcąc sprostać rosnącemu popytowi na fronty w tak zwanym stylu minimalistycznym podjęliśmy kroki aby poszerzyć naszą ofertę o nowe produkty w nowych stylach i z nowych materiałów. Pierwszym z etapem jest wprowadzenie frontów w wysokim połysku w 4 kolorach które można zobaczyć w zakładce nowości. W najbliższym czasie planujemy dalej poszerzać naszą ofertę o więcej nowych produktów takich jak lacobel czy fronty foliowane folią PCV.


Dodano: 10.02.2011r

Dodaliśmy zdjęcia przykładowych rzeźb. Poszerzyliśmy także galerię z wizualizacją naszych frontów w kuchniach.


Dodano: 09.02.2011r

Tworzymy nowe standardy na rynku. Od dziś w firmie JAZ nie rozróżniamy frontów na typowe bądź nie. Dla nas każdy front z definicji jest wyjątkowy i nietypowy, dlatego zlikwidowaliśmy standardowe wymiary. To klient wie najlepiej, czego potrzebuje.


Dodano: 24.01.2011r

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy dożywotnią gwarancję na nasze wyroby. O szczegółach można przeczytać w nowych warunkach współpracy.


Dodano: 29.11.2010r

Poszerzyliśmy naszą ofertę o rzeźbione elementy dekoracyjne oraz fronty z płaskorzeźbami.


Dodano: 04.02.2010r

Poszerzamy nasza działalność o projektowanie, produkcję i montaż całych mebli kuchennych.